Gėlės į namus Kaune visomis Jums svarbiomis progomis

Gėlės sušildo ne tik žmogaus širdį, bet ir sielą. Abejingų joms nėra, todėl pristatytos gėlės į namus Kaune garantuotai taps pačia įsimintiniausia dovana. Gyvenant šiuolaikiniu gyvenimo tempu, kartais neprošal stabtelėti ir pasimėgauti dabarties akimirka. Kiekvienam žmogui didelę reikšmę turi jauki namų aplinka bei tvyranti ramybė, o kas gali geriau papuošti erdvę, nei nuostabios bei kvepiančios gėlės?

geliu pristatymas i namus kaune

Gėlės ne veltui vertinamos jau nuo senų senovės. Apie jas dainuojamos dainos, be jų neįsivaizduojama nė viena svarbi šventė. Kuriamos kone legendos apie išskirtinę moterų meilę gėlėms ir vyrų meilinimąsį tais gražiais žiedeliais. Juk net pirmas pasimatymas asocijuojasi su gražia gėlių puokšte. O jeigu namuose turėsite ir nuolat keisite šviežias gėlių puokštes – ne tik grąžinsite interjerą, bet ir teigiamai paveiksite savo mintis bei jausmus.

Gėles be išimties mėgsta visi, tiek moterys, tiek ir vyrai. Ant stalo pastatyta įstabių gėlių puokštė ne tik džiugina jūsų akis, suteikia malonų kvapą, bet ir pamalonina širdį. O jeigu gėlės į namus atvežtos itin netikėtai nuo jūsų mylimo žmogaus – gera nuotaika visai dienai garantuota!

Jeigu jūs taupote savo brangų laiką ar neturite galimybės nuvežti gėlių patys, jums į pagalbą atskubės patogi paslauga – gėlės į namus Kaune ir Kauno rajone. Net, jei ir turite galimybę gėles nupirkti ir padovanoti, patikėkite, jūsų mylimas žmogus tikrai žymiai labiau apsidžiaugs gavęs gėlių tiesiog į namus visiškai jam netikėtu metu.

Gėlių pristatymas Kaune. Kodėl naudinga rinktis šią paslaugą?

Tobulėjančios technologijos bei apsipirkimas internetu kasdien didina mums prieinamų paslaugų spektrą. Pastebėta, kad tarp skirtingų internetinių užsakymų platformų svarbios tapo ne tik dovanos internetu, bet ir tokia paslauga, kaip gėlės su pristatymu į namus. Gėlių pristatymas į namus Kaune suteikia šiuos privalumus:

Gėlių užsakymas į namus - tai paslauga, kuri prieinama bet kuriuo paros metu, kadangi užsakymai pateikiami internetu.

Mažiau rūpesčių

Gėlės su pristatymu turi didesnį pasirinkimą ir sukelia mažiau rūpesčių, lyginant su gyvu apsipirkimu. Pastebėta, kad norint rasti sau tinkamiausias gėles, tenka apvažiuoti ne vieną gėlių saloną. Kai kurias gėles apskritai sunkiau rasti tam tikrais sezonais. Paslauga gėlės į namus Kaune siūlo ne tik platų gėlių pasirinkimą, bet ir labai lanksčias pristatymo sąlygas.

24 valandas / 7 dienas

Gėlių salonai paprastai nedirba naktimis, o internetinė prekyba tiesiog klesti 24/7. Tereikia išsirinkti patogų pristatymo laiką. Jums nebereikės jaudintis ir galvoti, ar rasite norimų gėlių ir galėsite jas užsakyti laiku, kadangi visas šis procesas bus atliktas tiesiog už jus. Be to, gėles galime pristatyti ne tik į namus, tačiau ir į biurą, pokylių salę, ar kitą patogią jums vietą.

Gausi gėlių įvairovė

Galimybę rinktis skirtingą gėlių dekorą. Priklausomai nuo to, kokiai šventei renkamos gėlės ir koks yra gavėjo skonis, galima rinktis labai skirtingas gėlių kompozicijas. Gėlės internetu Kaune – čia suteikiama galimybė individualizuoti užsakymus, pridėti vardą, jautrų sveikinimą.

Greitas gėlių pristatymas

Gėlės Kaune į namus – tai nemokamas ir itin greitas (vos per 1 – 2 valandas nuo užsakymo) pristatymas. Tai ne tik padeda sutaupyti laiko, bet ir išgelbėja jus paskutinę šventės minutę, kai staiga nusprendžiate, jog jums reikalingas gėlių pristatymas į namus Kaune.

Anonimiškas gėlių įteikimas

Jūsų mylimo žmogaus nuostaba bei šypsena netikėtai gavus nuostabių gėlių kompoziciją, suteiks jums pačius šilčiausius jausmus. Juk dovanoti daug smagiau nei gauti! Be to, galite užsakyti gėles ir anonimiškai, neprisistatydami – taip tik dar daugiau suintriguosite puokštės gavėją bei suteiksite savo santykiams netikėtos ugnelės.

Gėlės į namus – geriausias būdas nudžiuginti savo mylimus žmones

VIV GĖLĖS siūlo platų gėlių puokščių pasirinkimą. Čia rasite gėles įvairioms progoms (gimtadieniams, meilės dienai, motinos dienai ir kitomis). Kartais net nereikia laukti jokios specialios progos, savo mylimą žmogų galima nustebinti ir paprastą dieną. Tai vienas gražiausių būdų išreikšti savo meilei.

Klasikos mylėtojams siūlome rinktis įspūdingas rožių puokštes arba rožes dėžutėse. Čia taip pat rasite ir tulpeseustomas, amarilius, gerberas ir daugelį kitų gėlių rūšių. Kuriame puokščių kompozicijas ir iš skirtingų gėlių. Išskirtiniai deriniai nepalieka abejingų!

Jūsų patogumui galite rinktis mažą, vidutinį arba didelį puokštės dydį.

Gėlių, dovanų ir saldainių pristatymas Kaune

Siūlome nieko nelaukti ir nudžiuginti savo artimą draugą, tėvus ar mylimą asmenį, bei užsakyti jam gėles į namus. VIV GĖLĖS siūlo platų pasirinkimą. Čia galite įsigyti ne tik gėlių puokštes.

Visame Kaune ir Kauno rajone pristatome:

Įvairiaspalves, skirtingo dizaino gėlių puokščių kompozicijas. Pasirinkimas itin platus, todėl garantuojame, jog pateisinsime kiekvieno kliento skonio lūkesčius.

Gėlės dėžutėse– įvedę šiuos žodžius interneto paieškos platformoje nustebsite, tačiau būtent tokios gėlių kompozicijos yra pastarojo meto topų topas. Gėlės dėžutėse atrodo tvarkingai, jas patogu pasistatyti kone bet kur. Tokių gėlių pagrindinis privalumas, kad jos ilgai nevysta. Tai puiki alternatyva vazoninėms, skintoms gėlėms. Gavėjui nereikia sukti galvos, kur jas pamerkti, nes gėlės jau yra vandenyje. Gėles dėžutėse labai patogu transportuoti ar net keisti jų vietą namuose.

Galbūt jūsų artimasis tikras smaližius? Pas mus galite užsisakyti ne tik gėles, bet ir saldainių dėžutes („Merci“, „Raffaelo“, „Geisha“…). Garantuotas džiaugsmas ir gėris ne tik akims, bet ir skrandžiui.

Kitas dovanas. Siūlome įsigyti įvairias dovanas skirtingomis progomis. Čia galite įsigyti įstabaus dizaino puodelius moters, motinos, tėvo dienos šventėms paminėti. Dovanų kategorija nuolat pildoma, todėl nepatingėkite ir vis užsukite pažiūrėti, ką siūlome. Jūsų artimojo širdis ims dainuoti, gavus ne tik gėlių, bet ir personalizuotų dovanų.

geliu pristatymas kaune

Gėlės internetu Kaune

Puikiai suprantame, kad mūsų klientams itin rūpi gėlių kokybė. Mums ir patiems tai svarbiausias veiklos prioritetas, todėl mes labai atsakingai renkamės savo tiekėjus. Kad skintos gėles kuo ilgiau džiugintu jus, svarbu, kad jos būtų šviežios ir tinkamai transportuotos.

Garantuojame, kad mūsų gėlės ne tik šviežios, bet ir saugiai atvežamos dovanos gavėjui iki pat durų. Griežtai laikomės kokybės kontrolės bei pristatymo terminų, puikiai žinome, kad gėlės turi būti įteikiamos laiku ir vietoje, todėl mūsų klientams lieka tik džiaugtis ir dėl nieko papildomai nebesijaudinti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Gėlės į namus pristatomos Kaune ir Kauno rajone.

Ne, tokios paslaugos neteikiame. Gėlės Kaune į namus pristatomos nemokamai, todėl jums nereikia niekuo papildomai rūpintis.

Gėlių užsakymas į namus suteiks dar daugiau nuostabos gavėjui, nes atlikdami užsakymą, rasite palinkėjimo langelį, kuriame galėsite įrašyti savo norimą pasveikinimą.

Gėlės (dovanos, saldainiai) internetu Kaune gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims, prieš tai suderinus su užsakovu arba gavėju.

Ne, tokios paslaugos neteikiame.Galimas tik gėlių pristatymas Kaune ir Kauno rajone.

Taip, į Jūsų pageidaujamą vietą pristatysime per 1-2 valandas nuo pateikto užsakymo. Tai puiki paskutines minutės paslauga skubantiems.

 Jeigu jums sunku išsirinkti norimą puokštės ar gėlių dėžutės kompoziciją, ar turite kokių nors klausimų, kviečiame susisiekti su mumis telefonu

Tel.+370 6 96 00050 arba el.paštu vivgeles1@gmail.com ir mes mielai jums padėsime!

0